Misje? Spróbuj!

plakat-niepokalanów2015Drodzy ZIELONI!

Wielu z Was pyta o możliwość wyjazdu wakacyjnego lub na dłuższy czas na misje. Zdajemy sobie sprawę, że nie łatwo podjąć taką decyzję. Ale wierzymy, że Wolontariat Misyjny „Salvator”, który prowadzą Salwatorianie pomoże Wam przełamać się i spróbować czegoś zupełnie nowego w swoim życiu. Tak jak kiedyś wahaliście się iść na pielgrzymkę, ale ZIELONA Salwatoriańska pomogła Wam przełamać siebie, tak może teraz nadszedł czas na kolejny krok?

Dlatego zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim spotkaniu Wolontariatu Misyjnego Salvator, które odbędzie się pod hasłem: Błogosławieni ubodzy.. napełniasz serce czy kieszeń?
Spotkanie odbędzie się Niepokalanowie k. Warszawy w terminie 6 – 8 listopada 2015 r. w Ośrodku Formacyjnym Rycerstwa Niepokalanej: ul. Teresińska 32, Niepokalanów k. Warszawy
Podczas spotkania będzie możliwość zobaczenia, gdzie wyjeżdżają wolontariusze misyjni z WMS i czym się zajmują podczas pobytu na wolontariacie.
Papież Franciszek w tegorocznym Orędziu na Niedzielę Misyjną napisał: Zwracam się szczególnie do młodych, którzy zdolni są jeszcze do dawania odważnego świadectwa i do podejmowania szlachetnych czynów, niejednokrotnie idąc pod prąd: NIE POZWÓLCIE SIĘ OKRAŚĆ Z MARZEŃ O PRAWDZIWEJ MISJI, o naśladowaniu Chrystusa poprzez całkowity dar z siebie!
Misje, może to i Twoje marzenie…?

ZGŁOSZENIA: do 2 listopada 2015 r.
wmsalvator@gmail.com
Tel. 512 237 644 (ks. Daniel)
Tel. 502 478 820 (ks. Kamil)
więcej informacji na stronie www.wms.sds.pl