List otwarty do grupy ZIELONEJ

szymon-dziak-czekanWczoraj otrzymaliśmy list otwarty do grupy Zielonej od jednego z naszych prelegentów – Pana Szymona Dziak – Czekana (więcej o nim TUTAJ). Zapraszamy do lektury 😀

Drodzy Salwatorianie…

Serdecznie dziękuje wam Bracia i Siostry za ten wspólny czas wędrówki. Będę długo wspominał wasze uśmiechnięte twarze i kaczkowy taniec przed wieczornym apelem. Jesteście niesamowici!

Przyjechałem tylko na jeden krótki odcinek, ale atmosfera nie pozwalała mi zatrzymać się i wrócić. Czułem wielką potrzebę maszerowania z wami do końca dnia. To co robicie jest swoistym manifestem – najszczerszą formą ukazaniu światu tego co w życiu najważniejsze. Chwała wam za to.

Dziękuje za wszystkie ciepłe słowa po konferencji, były bardzo budujące. Jednocześnie przepraszam, ze niektórzy się wynudzili. Na swoja obronę mogę powiedzieć, ze to nie ja tylko ks Paweł wybierał pytania konferencji ;-).

Zapraszam do polubienia mnie na Facebooku. Fani na FB pozwalają mi zdobywać więcej przemówień płatnych, co przekłada się na moje możliwości sponsorowania takich boskich przedsięwzięć jak grupa zielona, czy RMS. Zapraszam również na bloga: strefa-geniuszu.pl

Dziękuje za wszystko i niech moc będzie z wami, szalonymi salwatorianami.

Z panem Bogiem!
Szymon

Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa oraz wspaniałą konferencję 🙂 ! Mamy głęboką nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy gościć Pana Szymona na pielgrzymim szlaku.

PS. Dla tych, którzy jeszcze nie słuchali poruszającej mowy Pana Szymona zamieszczamy nagranie poniżej 😀