Idź z nami na EDK, czyli Ekstremalną Drogę Krzyżową

54433044_260220698263867_2318595115007868928_nJuż od 7 lat Ekstremalna Droga Krzyżowa jest stałym punktem w kalendarium salwatoriańskiej parafii przy ul. Olimpijskiej w Warszawie.

W tym roku odbędzie się 5 kwietnia!

Msza Święta w intencji osób uczestniczących w EDK oraz sympatyków odbędzie się kościele NMP Matki Zbawiciela w Warszawie
w piątek 05.04.2019 r. o godz. 20.00.

Deklaracji przejścia można dokonać przez oficjalną stronę EDK.
Przed Mszą, na terenie parafii (salka pod kościołem) od godz. 18.30 można nabyć całoroczny pakiet pamiątkowy w cenie 15 zł (rozważania na rok 2019, opis trasy, opaska odblaskowa oraz pamiątkowy różaniec lub krzyżyk).
Ilość pakietów dostosowana do ilości osób składających deklarację uczestnictwa. Jeśli wybierasz się na EDK ze znajomymi (po pakiety dla wszystkich) wyślijcie jedną osobę.
Nie ma obowiązku wykupienia pakietu – aby wyruszyć w EDK można pobrać oraz samodzielnie wydrukować materiały przydatne w wędrówce znajdujące się na stronie EDK (opis trasy, mapa, rozważania), pamiętaj aby zrobić to niedługo przed wyruszeniem na trasę, gdyż materiały mogę zostać zaktualizowane.

Należy pamiętać, że każdy idzie w EDK na własną odpowiedzialność.
Ponieważ udział w EDK jest indywidualny i trasy można przejść w dowolnym terminie, pro-simy o odpowiednie przygotowanie się do przejścia zależne od pory roku, dnia, pogody oraz zapewnienie sobie powrotu z każdego punktu trasy i numerów alarmowych do odpowiednich służb, gdyby potrzebna była Państwu pomoc. Zachęcamy do zabrania ze sobą krzyża. Prosimy również o rozważenie czy dystans oraz trudności, z którymi można się spotkać na trasie są dla Państwa odpowiednie.

Zapoznaj się z informacjami zawartymi pod linkiem: http://www.edk.org.pl/zanim-wyruszysz.html
Pozdrawiamy i życzymy odwagi w podejmowaniu decyzji!!!