Hasło Grupy Zielonej oraz zaproszeni goście

„Misja Zbawiciela jest moją pasją” – pod takim hasłem wyruszymy w tym roku na Jasną Górę! Śpiew, taniec, piłka nożna, a może miłość bliźniego? Swoimi pasjami oraz tym jak są wpisane w dzieło Zbawienia będziemy dzielić się podczas drogi do Matki Boskiej.

IMG_7344

Każdego roku na pielgrzymi szlak do Zielonej dołączają zaproszeni goście.  W tym roku wszyscy goście, którzy będą towarzyszyć Zielonej opowiedzą o swojej pasji.

Poznaj ich wszystkich i dowiedz się,czym żyją na co dzień:

„Moją pasją jest życie” – Anna Koźlik

Szczęśliwa żona, mama, teolog i nauczyciel Naturalnego Planowania Rodziny wg metody prof. Rotzera. Najchętniej pisze i mówi o szczęśliwym i twórczym rozwijaniu sympatii, miłości
narzeczeńskiej i czystej radosnej miłości małżeńskiej. Opowie nam o naprotechmologii i metodach planowania rodziny.

Współpracuje m.in. z Poradnią Zdrowego Rodzicielstwa im. św. Jana Pawła II. Aktywna na tweeterze: https://twitter.com/AniaKozlik

Moją pasją jest wydobywanie ludzi” – Ks. Tomasz Źwiernik, ps. Dziki

Kapelan więzienny Zakładu Karnego, rekolekcjonista i duszpasterz młodzieży alternatywnej w diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Przeczytaj wywiady z Księdzem Tomaszem Źwiernikiem na temat jego doświadczeń posługi duszpasterskiej wśród więźniów: http://www.fronda.pl/a/ks-tomasz-zwiernik-dozywocie-nie-jest-ukryta-kara-smierci,43216.html http://gosc.pl/doc/803420.Skrepowany-Dziki

Posłuchaj rekolekcji Ks. Tomasza: https://www.youtube.com/watch?v=cOKQbr7apHw

Moją pasją jest szukanie prawdy” – Andrzej Wronka

Prowadzący prelekcje, konferencje, katechezy rekolekcje, spotkania szkoleniowe, dyskusje, sympozja związane z zagadnieniami apologetyki, czyli obrony wiary katolickiej głównie przed zarzutami sekt, różnych ruchów religijnych i błędnych duchowości.

W swej działalności porusza tematy takie jak: świadkowie Jehowy, psychomanipulacja, sekty, satanizm, magia, wróżby, opętanie, horoskopy, New Age, wojna informacyjna, reinkarnacja, Hare Kryszna.

Prowadzi stronę internetową: http://www.andrzejwronka.com/ oraz kanał na youtube https://www.youtube.com/user/WronkaAndrzej/videos

Moją pasją jest pisanie ikon” – Beata Bodzioch

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Studium Duchowości w Karmelitańskim Instytucie Duchowości. Spełnia się w dziedzinie rysunku, grafiki, filmu, maluje pastelami, zajmuje się fotografią i tworzy ikony. Pracowała również przy konserwacji zabytków m.in. w Kościele Marii Magdaleny w Rabce.

http://www.beatabodzioch.pl/index.htm

Moją pasją jest rap” – ks. Kuba Bartczak

Najbardziej znany raper wśród księży. Wikariusz parafii św. Elżbiety we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej (Święcenia kapłańskie 2007r.). Niegdyś znany również jako „Mane”. Członek hip-hopowych ekip z Wrocławia (Drugi komplet, Drutz).

Najlepiej posłuchać jak rapuje: https://www.youtube.com/channel/UC5PoR-AATgbsrRYe4fT14DQ

„Moim życiem są misje”  – ks. Kuba Trzópek i br Henryk Szostak

Ks. Kuba jest salwatorianinem od dwóch lat przebywającym na misjach w Meksyku. Br Henryk Szostak posługiwał na misjach w Afryce. Obecnie mieszka w Krakowie.