GOŚCIE ZIELONEJ: Jacek Weigl

ZIELONA to przede wszystkim doświadczenie Boga Żywego i tętniącej życiem Wspólnoty Kościoła. Dlatego co roku zapraszamy gości, którzy dzielą się swoim doświadczeniem duchowym i życiowym.
Rozpoczynamy zatem cykl prezentacji naszych tegorocznych gości, którzy odwiedzą nas na ZIELONEJ. Mamy nadzieję, że tak jak wzorem lat ubiegłych zainspirują Was do jeszcze intensywniejszego poszukiwania Boga i życia na pełnej petardzie 🙂
Jacek-Weigl-Anna-WeiglNa pielgrzymim szlaku odwiedzi nas między innymi
Jacek Weigl, który jest działaczem społecznym, wizjonerem  mówcą inspiracyjnym.
Ukończył wydział Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w Finansach i Bankowości, ale ma na sercu rozwój edukacji w duchu wartości takich jak: odpowiedzialność, wzajemna pomoc, uczciwość, szacunek. Jest jednym z pionierów edukacji chrześcijańskiej w Polsce – jest prezesem Fundacji “Edukacja z Wartościami”. Prowadzi centrum edukacyjne “DANIEL”. Organizuje konferencje “Biznes z wartościami”.
Jacek Weigl jest także założycielem i liderem Apostolskiego Ruchu Wiary, który wspiera wspólnoty katolickie w dziedzinach ewangelizacyjnych, formacyjnych i liderskich.
W życiu prywatnym szczęśliwy mąż i ojciec pięciorga dzieci.

Opowie nam o swojej działalności, ale także o życiu rodzinnym i małżeńskim, a przede wszystkim jak połączyć życie zawodowe z prywatnym.

Zobacz więcej:
Jak robić dobry biznes?

Apostolski Ruch Wiary